جزییاتی از عناصر آنلاین بازی Assassin’s Creed Valhalla منتشر شد

بعد از رونمایی از نسخه‌ی جدید فرانچایز محبوب Assassin’s Creed که Valhalla نامیده می‌شود، یک سوال مهم پیش روی هواداران است؛ آیا این بازی دارای بخش آنلاین خواهد بود؟ پاسخ این پرسش هم یک بله و هم یک نه خواهد بود. همراه گیمفا باشید.

شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) تایید کرد که Assassin’s Creed Valhalla یک بازی تک‌نفره خواهد بود و خبری از بخش کوآپ و حالت رقابتی چندنفره که در برخی نسخه‌های گذشته این فرانچایز وجود داشتند، نیست. بنابراین باید به پرسش ابتدایی پاسخ نه بدهیم. اما این همه‌ی ماجرا نیست و این بازی نیز یک تجربه‌ی کاملا تک‌نفره نخواهد بود چرا که عناصری از بخش آنلاین را در خود جای داده است. اخیرا نیز یوبی‌سافت با انتشار پستی در صفحه‌ی رسمی این بازی، اطلاعات زیادی را از آن با بازی‌بازان به اشتراک گذاشت که در میان این اطلاعات، جزییاتی از عناصر آنلاین بازی منتشر شد.

ظاهرا بازی به شما اجازه می‌دهد تا مهاجمان وایکینگ مزدور خود را به وجود بیاورید و به شخصی‌سازی آن‌ها بپردازید. نه تنها این، بلکه پس از آن شما می‌توانید این مهاجم ویژه خود را با دیگر بازی‌بازان به اشتراک بگذارید و این همان موضوعی است که یوبی‌سافت با عبارت “عناصر آنلاین”، از آن نام می‌برد. از طرفی دیگر، شما می‌توانید مزدورانی را که توسط دیگر بازی‌بازان به‌وجود آمده و آن‌ها به اشتراک گذاشته‌اند، استخدام و به لشگر وایکینگی خود اضافه کنید. شما در پایین، تصویر اطلاعات منتشر شده از عناصر آنلاین در صغحه‌ی رسمی یوبی‌سافت را مشاهده می‌کنید.

بازی Assassin’s Creed Valhalla در تعطیلات سال ۲۰۲۰ برروی پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس سری اکس، استدیا و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. اگر شما چشم‌انتظار تماشای گیم‌پلی این بازی هستید، رویداد دیجیتالی اکس‌باکس سری اکس را از دست ندهید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت‌به‌بالا
X